Hledáme nové kolegy do našeho týmu

Specialista obchodu (akvizic)

Pracovní náplň:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a uzavírání smluv
  • Poradenství a odborné konzultace v oblasti dotací a firemního poradenstv
  • Budování dlouhodobých obchodních vztahů s klienty
  • Péče o stávající klienty ve svěřené oblasti
  • Podílení se na obchodní strategii společnosti

Požadujeme:

  • Profesionální a příjemné vystupování
  • Komunikační dovednosti
  • Pozitivní přístup k práci
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Praxe v oblasti obchodu (se službami) minimálně 2 roky
  • Schopnost zodpovědně nakládat s volnou pracovní dobou
  • Chuť vzdělávat se v oboru a zároveň rozvíjet svoji osobnost
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Aktivní řidič (průkaz skupiny B)

Nabízíme:

  • Silné zázemí a know-how společnosti
  • Odborné vzdělávání a osobnostní růst
  • Práci v mladém přátelském kolektivu
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Partnerské benefity
  • Místo výkonu práce Praha / Plzeň / Ústecký kraj

Projektový manažer / projektová manažerka

  • Samostatné zpracování dotačních žádostí
  • Komunikace s klienty i poskytovali dotací
  • Poradenství a odborné konzultace v oblasti dotací se zaměřením na strukturální fondy EU
  • Péče o stávající klientelu
  • Zajišťování komunikace s partnery a relevantními institucemi v příslušném regionu

Požadujeme:

  • Znalost pravidel dotačních projektů z OP Z (projekty s jednotkovými náklady / projekty se skutečně vzniklými náklady), OP PIK, OP VVV
  • Znalost prostředí ISKP - MS2014+
  • Časovou flexibilitu
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost vytvářet studie proveditelnosti a podnikatelské záměry
  • Aktivní přístup k novým výzvám napříč různými operačními programy
  • Rychlou orientaci ve webovém prostředí různých dotačních poskytovatelů/zprostředkovatelů (API, ESFCR, MPO, MMR, MPSV, apod.)
  • VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Komunikativnost, samostatnost, kreativitu a flexibilitu

Nabízíme:

  • Kreativní práci v mladém kolektivu
  • Rozšíření praktických zkušeností v oblasti dotací a korporátního poradenství
  • Mzdové ohodnocení na úrovni HPP
  • Motivační bonusy založené na schopnostech a výsledcích
  • Zaměstnanecké výhody
  • Místo výkonu práce Brno / Ostrava / Praha / Plzeň